top of page

Pricing Plans are for students who want a lesson once a week every month.

  • 4 pack Group Lesson

    120$
    Once a week group lesson.
    Valid for one month
    • VINE HILL SIGN UP
    • Tuesday Group Lessons
    • Wednesday Group Lessons
    • Thursday Group Lessons
    • Saturday & Sunday Group Lessons
  • 4 pack 1:1 Lesson

    160$
    4 pack of lessons with another instructor (not luke)
    Valid for one month
    • 1 on 1 w/ Instructor
  • 4 pack Luke Lesson

    240$
    4 pack of 1:1 lessons with Luke!
    Valid for one month
    • 1 on 1 with Luke
  • 4 pack 2:1 w/ Luke

    320$
    4 pack of 2:1 with Luke!
    Valid for one month
    • 2 on 1 w/ Instructor
  • CAMP DROP IN

    80$
    1 Drop in Day for Camp 2023
    Valid for one week
    • SUMMER CAMP 2023
bottom of page